| plasmaticus a întrebat:

Buna,

Stie cineva unde poate fi inchiriat (cumparat ar fi prea costisitor ) un spatiu in care sa imi depozitez scule, unelte, diverse obiecte unde sa pot avea acces oricand? Spatiul necesar maxim o camera normala de locuinta, poate fi si jumatate de camera, ca dimensiune.

8 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vezi mini hale sau storages spaces, exact cum sunt alea pe history cheannel de fac astia emisiune.
Undeva la 200 lei lunar.

| plasmaticus explică (pentru Crackman):

Bun, ceva de genul acelora as vrea. Iar daca as avea si acces la sursa de curent, ar fi perfect, ca vreau sa folosesc si diverse aparate electrice. Ceva ce sa se preteze pentru un mic laborator de casa de electronist amator.

| Crackman a răspuns (pentru plasmaticus):

Pai in mod normal trebuie sa aiba o sursa de curent pwntru iluminare daca nu pe peretele exterior sau ceva.

| ziftode a răspuns (pentru Crackman):

Deci, ii raspunzi lui, dar nu si mie si nu postezi link-uri... CERUTE!
e foarte credibil ce spui tu... DAAAAAAAAA!

| Crackman a răspuns (pentru ziftode):

Eu stau in alta parte a planeteiwinking cauta acolo pe google.

| ziftode a răspuns (pentru Crackman):

Inteleg, atunci nu ar trebui sa vorbesti, FOARTE SINCER, in Rominia (i din i intentionat) sunt unele lucruri foarte, FOARTE diferite decat in alte parti, asta e unul dintre ele, IAR TU AI POSTAT SI PRET, DE PARCA AI STII BINE!

"multumim"... pentru nimic!

| ziftode a răspuns:

Am fost la asa ceva in Bucuresti, pretul e compatibil cu o mica garsoniera, si asta numai la storage (1m cub) nu si sa te poti misca in el si sa ai curent

insa asta a fost cu ceva vreme in urma asa ca sunt curios, RacPac, poti sa postezi link[uri] cu asa ceva?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Este o idee de start up.Nu exista asa ceva, din ce cunosc, in alte tari, da sunt, la noi din pacate. nu...Desi cerere ar fi, bag mana-n foc pentru asta, de urmarit aspectul, se pot face bani din asa ceva.