| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Vreau sa-mi redecorez bucataria dar nu stiu cum. Am scurgerea pe un singur perete si as vrea sa asez pe un perete mobila de bucatare dar ma lovesc de colt. As vrea sa urmeze una dupa alta. In acel colt nu pot pune nici masina de spalat nici aragazul pentru ca nu le pot deschide si nu as vrea sa ramana coltul liber.

Masuri:

Peretele care are scurgerea este 1, 20
Aragaz :50
Masina de spalat :60
Masca si ghiuveta:80
Blat de bucatarie:120

Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Poti comanda separat, exact cat este coltul ramas liber etajera multipla.Aici poti depozita de la cutiile cu condimente la decoratiuni de bucatarie, ghivece cu plante sau revistele si cartile cu cele mai delicioase retete.Bafta!