| LoveLoveLove12345 a întrebat:

Buna,TPU! happy am o problema! Stau la curte si cam de 2 saptamani imi apar in casa un fel de musculite,furnici si gandacei.Oricat de mult as da cu spray,tot nu dispar in totalitate. Aveti vreo idee,acel aparat de la teleshoping pe care il bagi in priza mi-ar fi de ajutor?(are o cumnata,si daca as sti ca m-ar ajuta, l-as imprumuta).
Ce alte sfaturi imi dati?
Fundaa! happy :*

Răspuns Câştigător
| Argelean a răspuns:

Salut! Incearca sa pui o perdea ceva, si da aparatul acela il folosesc si eu si nu prea sunt insecte prin casa poate 1 sau 2 happy. Funda?