| SimoVio a întrebat:

Buna :*. Am avut rubeola acum doua saptamani, iar acum cand ies afara inca imi apar petele( doar pe maini ) care dispar cand intru in casa..nu inteleg de ce. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Probabil sunt ca o alergie care ii urmeaza rubeolei. Pentru siguranta ta poti sa dai o fuga la medicul de familie ca sa vezi exact motivul. Daca nu te mananca, e in regula.
Multa sanatate!

| SimoVio explică (pentru znstr):

Multumesc pentru raspuns. Nu ma mananca, e posibil sa fie o alergie.

1 răspuns: