| andreea_5511 a întrebat:

Buna TPU am si eu rugaminte la voi ...la mine in apartament bucataria este mutata in apartament si locu unde era bucataria e la un loc cu holul si este transformata intr-un living numai ca vr sa o fac sa arate mai fain si mai modern si nu stiu ce sa fac as vrea ceva cu un bar da nu stiu big grin...ma puteti ajuta? fundita:X

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Poti pune o masuta in mijloc, o decorezi in mijloc cu ceva(de exemplu un cos de fructe artificiale sau nu), de jur imprejur pui fotlii, sezlonguri, o canapea, un televizor, o poti zugravi cu o vopsea mai deschisa, apoi decorezi cu flori, fluturi si ceea ce te reprezinta...nu prea stiu, dar poate imaginile te vor ajuta:
http://www.google.ro/......tp?/images
Succes!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent de aranjament, tot bani aruncati si aiureli. Apartamentul ramine acelasi, o cutie de beton.
Imposibil de dat sfaturi la ceva povestit incoerent!( adolf )