| CristinaElena96 a întrebat:

Hei, va scriu asa traziu pentru ca am o problema urgenta si vreau sa va cer sfaturile neaparat.De curand parintii mei au renovat aparatamentul, iar acesta fiind mic, nu am o camera anumita. In dormitor dorm parintii mei, iar in sufragerie doarme fratele meu. Au spart holul cu bucataria si balconul si au facut living.Visam la un apartament asa renovat de ff mult timp, chiar daca nu am camera mea. Insa am o problema imensa, nu am cum sa dorm in living, pentru ca orice zgomot se aude in living e groaznic nu pot sa mai dorm deloc, daca cineva se duce la baie se aude usa, daca cine iese se aude usa.Si pe degeaba as vorbi cu parintii mei pentru ca eu am fost de acord si chiar am sustinut ideea cu mama sa faca un living, dar nu mai pot si bani nu cred ca mai avem sa renovam din nou, sunt sigura ca tata n-ar mai vrea...sincer nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| bobocel_8672 a răspuns:

Si la mine e la fel, doar ca eu mai am si o sora de 4 ani...ma enervez la culme, mai ales in zilele cand pot sa dorm(care sunt putine) si cineva se trezeste inainte si ne trezeste pe toti. eu inca incerc sa ma obisnuiesc, dar mi-e tare greu.ai putea vorbi cu ei sa le explici ca nu poti sa te odihnesti, sa nu te deranjeze asa mult.

6 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema daca imparti camera cu fratele tau eu dorm cu sora mea mai mare in camera si ziua stau in sufragerie la calculatortongue si lucrurile tot in sufragerie mi le tinwinking

| eurynomus a răspuns:

Dormi in una din camere chair daca o sa fi cori cu fratele ori cu parintii

| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Iti recomand o firma de dopuri de urechi din pluta.

| eddynn a răspuns:

Sunt de acord cu restul...imparte camera cu fratele tau

| RapperuL_7603 a răspuns:

Incearca sa dormi cu fratele tau.sau sa aduci pe ce dormi u in camera lui. impartzitzi kamera doar pe timp de noapte tongue nu crd ca este insensibil sa nu te lase

| MIchuPIchu a răspuns:

Du-te munceste si ia-ti apartamentul tau!happy