| deeaaaa a întrebat:

As vrea sa " angajez" o menajera.care sa vina sa faca curatenie o data pe saptamana.Atributiile ei ar fi sa faca curatenie intr-un apartament cu doua camere si sa calce.Cati bani ar trebui sa-i dau pe o zi de munca? Multumesc

9 răspunsuri:
| mami a răspuns:

8-10 EU/ ora
adica 2 camere 1 hol 1 debara 1 baie 1balcon
conditzia sa nu lucreze cu incetinitorul

| remus a răspuns:

Vin eu... nu te coasta mult.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Daca iti pune casa la punct si tu nu mai ai nicio grija, mai ales cu calcatul, care este destul de obositor, si dat fiind faptul ca vine doar o zi pe saptamana, cred ca ar trebui sa evaluezi corect munca ei si sa o platesti ca atare. Gandeste-te la ce pret ai cere tu pe asa ceva si fii corecta in plata pe care i-o propui. Cred ca ar merita cel putin 100 lei. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie de o menajera, ai gasit-o. Ma chima mirelasi te pot ajuta. Nr meu de tel este 0743376727 ma ocup de menaj la famili particulare

| mdany a răspuns:

Buna.Pai la o menajera ca sa calce sa sa faca curatenie in jur de 100 lei nu mai mult pentru ca deja la o saptamana te ar lasa fara bani.Acuma depinde si daca face treaba buna ca daca face o curatenie de te apuci si tu sa mai faci o data curatenie dupa ea in jur de 50 lei.
O zi buna.

| Anddrea a răspuns:

15-20 de lei.

| Available a răspuns:

150 lei in afara de calcat.Calcatul se plateste separat

| Sno0k a răspuns:

Pe ora 10 lei

| Reny_2954 a răspuns:

Pai 100-150 de lei daca e pe o zi daca nu 60 de lei