| Mahoniaa a întrebat:

Buna TPU cine m-ar putea ajuta sa gasesc in judetul Brasov arbustul numit mahonie? Multumescc!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Mergi la un magazin sau nu stiu cum le mai spune acum ceva un loc unde se vind plante de apartament, plate pentru gradini.Gasesti in orice oras magazine de acest fel si acolo cu siguranta au cam totate speciile de arbori si arbusti ornamentali. Poti cauta pe net in judetul Brasov sau pe linga ce oras mai mare stai tu si daca au site pe net acolo da si adresa, telefon si poate si ce specii au la vinzare.Sau cauta firmele de amenajari si intretinre spatii verzi, aia si executa si intretin, dar au si la vinzare plante, cu siguranta si vind material dendrologic.

| Mahoniaa explică (pentru relian):

Iti multumesc foarte mult Relian pentru ajutor si ca imi raspunzi la micile mele dileme.Multumesc inca o data!

1 răspuns: