| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.Imi spuneti si mie unde pot gasi petrol de cumparat in Sighisoara. Dau fundita.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Nu numai in Sighisoara, ci cred ca in toata tara nu se prea mai gaseste. O prietena buna a mea din Timisoara cauta de ceva vreme, sotia mea, din Bucuresti, s-ar bucura sa afle unde gaseste, insa se pare ca a ajuns a fi foarte dificil sa pui mina pe citiva litri de petrol. Imi pare rau, dar asta e situatia. Daca cumva afli, anunta-ma si pe mine.