| adytamatadrian a întrebat:

Salut tpu.Imi puteti da niste informatii despre metisul de pitbull cu amstaff? Am cumparat recent o femela, tatal este pitbull si mama amstaff. Daca stiti niste informatii va rog mult sa-mi spuneti!

1 răspuns:
| 1denisa8 a răspuns:

Fiind corcitură, este dispus la mai multe virusuri si boli. Presupun că a ieșit de talie medie. Va avea instinct de vânătoare. Sunt o iubitoare de animale însă nu am avut vreodată una din aceste rase, tot ce am scris, stiu din cunoștințe și de pe internet ca să mă asigur