| TheOhorats2 a întrebat:

Recent am avut o revelatie. Am o intrebare, pentru cunoscatori: găinile pot să râgâie sau să aibă gaze (pârțuri)? Va rog numai raspunsuri serioase, este o intrebare existentiala. Dau funda! 1!

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cam greu e de dat un raspuns serios la o astfel de intrebare. Auzi tu, o intrebare existențială! Adica nu mai poti trai daca nu ai raspunsul la ea?
☺☺☺☺

| sierra1 a răspuns:

"găinile pot să râgâie sau să aibă gaze (pârțuri)"

cam greu să găsești "cunoscători" care să impărtășească revelațiile tale despre găini

Răspuns utilizator avertizat