| Elvis_Elvisone_2000 a întrebat:

Buna TPU sunt cam inceata in privinta cu panourile solare care produc curent si va rog sa-mi spuneti o firma de incredere care le produce si cu pretuti reduse si si cum functioneaza una de genu:-daca nu am acces la curent, panourile solare vor functiona sau daca voi avea curent noaptea si ziua-cate bucati imi trebuie pentru a alimenta o casa-si alte detalii cum arfi cu ce vin in pachet.Va rog seriozitate macsima. FUNDA

4 răspunsuri:
| Elvis_Elvisone_2000 explică (pentru horia2012):

Bterile solare sunt incluse in pret?

| horia2012 a răspuns (pentru Elvis_Elvisone_2000):

Da, acolo unde sunt kit-uri. In rest asemenea instalatii le poti face si daca stii ce sa cumperi si le cumperi separat. Dar cel mai bine e in KIT. La primul link utita-te in tabel si ai sa vezi ca sunt trecute si bateriile.

| DefulChitros a răspuns:

Sunt multe fireme bune incearca sa cauti pe http://www.clubafaceri.ro/produsehot/firme-panouri-fotovoltaice/
FUNDA! :)