| DoruSibianu a întrebat:

Unde pot vinde curcani vii?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pune anunt pe tocmai.ro
La piata/prin vecini/prin anunt publicitar la ziar/pe pagina ta de facebook.
O seara bunahappy

| Mihaela1964 a răspuns:

Piete, targuri, oboare; colegilor de serviciu, prietenilor, vecinilor.

| Adib123 a răspuns:

Buna, pe internet sau prin targuri. Cateva sfaturi pentru crescatoria ta gasesti aici http://3afaceri.blogspot.ro/......rcani.html

| Andrei_Lucian_1975 a răspuns:

Daca ai cantitati peste 10 buc. crescuti la marimea normala conform varstei si au fost hraniti cat de cat natural, pot sa-ti ofer un contact al uni miniabator specializat car plateste corect.Eu duc acolo de 4 ani si e ok, doar ca se afla in apropiere de Bacau!

| DoruSibianu explică (pentru Andrei_Lucian_1975):

Multumesc eu sunt la sibiu