| LarisaMD2002MD a întrebat:

Vreau sa îmi decorez camera și nu știu cum.Cel mai bun raspuns primește funda, celelalte vot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place stilul vintage foarte mult. Spre exemplu, un ceas de perete care să te propulseze prin anii '30-'40, un tablou, câteva suveniruri vechi pe noptieră sau birou, depinde... Ia toate lucrurile care ți plac și pune le în ordine formând o așa zisă (ideală) cameră

| Jessica a răspuns:

Poţi să pui pe pereţi tablouri sau să scoţi poze cu diferite citate care te vor face în fiecare zi să zâmbeşti şi să ai încredere în tine, orice alte poze cu cântăreţii tăi preferaţi sau chiar un panou cu poze cu tine și prietenii tăi. Iar pe timp de iarnă poți pune luminițe, etc. Îți voi lăsa aici o poză cu un model de unde te-ai putea inspira și ca să înțelegi la ce m-am referit mai sus. Baftă! happy
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......b939d8.jpg