| Christmaslover a întrebat:

As vrea sa-mi decorez putin camera si ma gandeam sa pun placi de pick-up pe perete. Ideea e ca nu stiu cum as putea sa le pun pe perete, daca aveti vreo sugestie m-as bucura. Cel mai bun raspuns primeste funda.
P.S. : fara cuie

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu banda dublu adeveziva, se gaseste mai peste tot si asa cum ii spune si numele are adeziv pe ambele parti, una din fete este protejata cu o mica banda din hartie cerata.Va tine cu siguranta un disc lipit pe perete; inconvenientul este ca la desprindere iese cu zugraveala cu tot.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Pui cateva dibluri si apoi insurubezi suruburile. cred ca dibluri de 5 sau 6 mm e suficient. apoi agati placile.