| clau25 a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi redecorez camera si nu prea stiu ce se mai poarta (ce culori, ce modele ) dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna! Daca iti redecorezi camera nu trebuie sa tii cont de ceea ce se poarta ci de ceea ce iti place. De exemplu se poarta roz fondant pe care eu il urasc, deci nu imi voi face camera in roz fondant doar pentru ca e la moda si sa nu ma simt bine. Sfatul meu e sa iti faci camera in felul urmator : o varui in culoarea ta favorita si de la jumatatea peretelui sa pui un tapet asortat happy. Sau poti sa varui 2 pereti si pe ceilalti 2 sa pui tapet happy.

7 răspunsuri:
| GumzZz a răspuns:

Nu conteaza ce se poara important este sa te simti bin in camera ta smug

| DownAnima a răspuns:

Nu cred ca, conteaza asa de mult ce se poarta decizia estee a ta decoreazo cum sti u mai bine culorile care te fac sa zambesti si te simti intr-o armonie cu ele tongue Stilul si desingul este in mainile tale

| biu_9628 a răspuns:

Galben cu albastru si maro spre crem depinde tot felul de chestii! un vot pentru ca sigur nu merit fundisa! macar vot te rog

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Eu acum chiar nu te pot ajuta dar trebuie sa ai un anumit stil :emo, fata rea, fetita dulec >>>... Deminde de stilul tau

| danyella12 a răspuns:

Depinde e ce culoare iti place tye acum nu o sa iti faci camera neagra daca asa e la moda nu? daca culoarea asta nu iti place! de ex poti sa iti fac un galben ca lamaie este foarte frumos sau un roz aprins ceva de genul culoariile care iti plac tye si nu le-ai incercat!

| Anonimdarnuconteaza a răspuns:

Culoarea la moda anul acesta este movul...iar ca modele poti folosi fluturasi roz sau albi depinde ce culoare preferi

| Factor_9553 a răspuns:

Eu am invatat la tehnologica ca culorile au semnificatii:
verde=culoare de calm
albastru=culoare care da impresia de racoare
roz=la un moment dat aceasta culoare te va inebuni si te va face sa te certi cu cineva
maro=mai mult pentru pardoseala.O culoare placuta
rosu=culoare dinamica

cam atat