Întrebare recomandată | jorjdaniel a întrebat:

Am un apartament de ~77 mp si as dori sa pun incalzire ELECTRICA in pardoseala. Este cineva ca ARE instalat un astfel de sistem si poate sa imi spuna cheltuielile lunare estimative? Eventual pareri despre o astfel de instalatie.

As dori sa stiu de la cineva care are montat sau a montat pentru ca parerile sunt impartite si foarte invechite.

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Pe timp de iarna geroasa, peste 300 euro, la o temperature de max 22 de grade si apartamentul bine izolat.

1 răspuns:
| bucurestiamenajari a răspuns:

Pentru incalzire in pardoseala poti gasi pe sait-ul nostru toate informatiile necesare: http://www.design-total.ro/