| posuk a întrebat:

Bună ziua. Eu sunt student la Hankuk University of Foreign Studies, la Departament de Limba Română din Coreea de sud.

În 4 septembrie, voi merge în România să studiez limba română la Universitatea din București.

Deci am de gând să stau într-un cămin privat(sau cel din Universitatea din București. Dar eu prefer cel privat.)

Dar nu știu informație despre cămin privat.

De exemplu, unde e? Nici nu știu. Numai știu Complex Camine Grozavesti de universitatea.

Spuneți-mi informații despre cămin privat, studențesc. etc.

Mulțumesc. Din Coreea.

1 răspuns:
| AxelBv a răspuns:

Http://www.studentie.ro/......44-a-93375

http://www.caminstudentescprivat.ro/prezentare-camin-studentesc.html

Daca ai nevoie de mai multe informatii, da-mi un mesaj si incerc sa te ajut.