| Si_Sunt_Iubita_Iubesc_1991 a întrebat:

Buna ziua sunt din Bucuresti si m-ar interesa niste nr de telefon de la oameni care incarca butelii de aragaz la domiciliu..mai ieftin multumesc anticipat

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit de cineva care sa incarca butelii la domiciliu, eventual sa o schimbe cu una plina

| Mihaela1964 a răspuns:

La domiciului nu incarca nimeni butelii, dar iti poate aduce una gata incarcata si in locul ei sa dai la schimb pe cea goala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa departe locuiti de un cenru de butelii, in ce zona locuiti?

| Si_Sunt_Iubita_Iubesc_1991 explică:

Imi pare rau am vrut sa zic sa o schimbe cu una plina stiti pe cineva mersi anticipat