| tigru89 a întrebat:

Buna ziua tuturor, va rog imi poate spune careva cum pot folosi un program pe calculator incat sa pot edita culori pe pereti si pe tavan inauntru intr-o camera pentru ca trebuie sa mi zugravesc camera cu alte culori si nu stiu cum va aratea exact si nu vreau sa regret de aceea va rog sa mi spuneti daca stiti multumesc pentru intelegere happy

Răspuns Câştigător
| AdZi a răspuns:

Foloseste Adobe After Effects, sau Photoshop, ori Photoscape, primele doua trebuie cred sa le cumperi daca vrei varianta full a lor. Apropo, primul e un editor de filme, (adica filmezi si apoi vei face edit-ul, adica vei pune culorile), iar vrmatoarele doua sunt numai pentru poze. Si inca ceva, primele dova sunt cam scumpe si greu de folosit, incearca-l pe ultimul! Bafta! si Funda! big grin

2 răspunsuri:
| tigru89 explică:

Ah, trebuie sa fac poza... eu ma gandeam in stilul ala sa creez o camera prin desen si sa l colorez. Da nu programe grele ci una usoara si normal free... happy Daca nu stiti niciunul am sa fac poza si o modific cu photoshop ca n-am alta varianta