| Adyspeed a întrebat:

Zugravesc in camera singur si nu stiu cum e mai bine sa fac culoarea : crem si pe pereti si pe tavan sau crem decat pe pereti si tavanul alb? dau funda si voturi multe

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna Adyspeed si eu am o camera crem dar cu tavan alb si cand vei lua culoarea sa sa ceri si banda dintr-aia de pui la colturile camerei adica camera cu pereti crem, tavan alb si colturile alea albe maama daca as putea sa -ti arat cum dar n -am nici o pozaaa.pacat sigur mi-ai fi dat fundita dar. categoric iti va placea inceeearrcaaaaaaaaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Lasa tavanul alb. Cred ca e mai bine.

| moniii5 a răspuns:

Crem numai pe pereti...mie asa imi place

| MeAndMe1000 a răspuns:

Ar fi mai bine doar pe pereti, iar tavanul sa il lasi alb.Eu asa am in camera mea.Asa arata mult mai bine.