| Alex00566 a întrebat:

Vreau urgent sa aflu cum pot comfectiona o capcana pentru porumbei vecinului.M-am saturat imi manaca tot in gradina..eu plec la scoala ..as vrea sa o pun dimineata si sa o las pana seara.un mecanism ceva care sa se declanseze automat...Imi cer scuze stiu ca nu este categoria corespunzatoare.dar este mai cautata...

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Nu te sfatuiesc...ar trebui sa iti fie mila sa faci asa ceva...du-te si vorbeste cu el asa se va rezolva totul!

| DumnezeuTatal a răspuns:

N-ai suflet.

| Dantewashere a răspuns:

Vorbeste cu tipul asta: https://www.facebook.com/Marean-Distrugatorul-342219689265474/timeline/ in materie de pasarici, distruge tot!