| syos007 a întrebat:

Byna TPU! Am o rugaminte...
Sunt din Radauti, judetul Suceava si as vrea sa ma mut in chirie cu 2 camere. Pretul poate incepe de la orice suma dar, sa nu depaseasca 100 de euro. Poate fii in orice zona. ZOna " Hurmuzachi ", " Obor", " Langa lac ". Ma rog, mai mult stiu cei ce sunt din radauti.
Daca stiti pe cineva care stie, sau daca stii chiar tu, te rog, ajuta-ma!
Multumesc! :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sub 100 euro 2 camere? esti optimist(a) rau de tot chiar si intr un orasel mic

| syos007 explică (pentru suntserios):

Ziceam ca pretul poate fi 10 de euro, eu nu ma supar

| AdycuThebest a răspuns:

In alta intrebare spune.ai ca ai 12 ani...cum sa te muti la 12 ani

| AdycuThebest a răspuns:

Singura...si in chirie.

| syos007 explică (pentru AdycuThebest):

Ma referam cu parintii, doar' nu singura :3 -_-