| Starchild12 a întrebat:

Cam cat ar fi pretul unei case cu 2 etaje si mansarda nemobilata?

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Depinde de zona- urban sau rural, cartier, etc.
In principiu o casa de genul asta pe la tara costa in jur de 30-40.000 euro, pe cand la oras e intre 70-120.000 euro

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca pretul variaza enorma in functie de unde e localizata casa, cat teren are, ce utilitati are samd.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde unde e localizată, că dacă e în Bucureşti, Iaşi, Timişoara, Craiova, Cluj, şi mai ales în oraş, îţi dai seama că preţul e unul mare. Dar dacă e într-un orăşel nemenţionat mai sus, atunci costă mai puţin. Dar uită-te pe site-uri cu anunţuri gen tocmai.ro şi vezi cât ar costa o casă aşa în judeţul tău.

Sărbători Fericite!

| fuzzer a răspuns:

30.000 de euro

| Radu1015 a răspuns:

100.000 euro ar fi pentru oras
50.000 pentru tara

| PreotCrestin a răspuns:

Conteaza unde i casa si cum arata. Poti da detalii daca vrei.

| Starchild12 explică:

Este la jumate de ora de Timisoara si in curte mai este o casa cu 4 camere mobilata