| IIIx333III a întrebat:

Vand casa de papusi din lemn. 1 metru lungime pe 50 cm latime. 5 etaje, o mansarda, unul dintre etaje are doua camere, cu geamuri, peretii galbeni, acoperisul din lemn de mar, lateralele cu autocolant galben. Este cel mai bun cadou pe care il puteti da copilului dumneavoastra. Pretul porneste de la 175 lei. Va rog... pretul este negociabil.

P. S. Scuzati ca am pus intrebarea pe TPU.

2 răspunsuri:
| sSeLL a răspuns:

E o oferta buna pentru pici dar nu stiu daca vei avea rezultate bafta!

| Alexsc a răspuns:

Adry eu asi putea vrea aceasta casa de papusi