| afrodita3333 a întrebat:

Cam cat este chiria in Bucuresti la garsoniere/apartamente? Stiu ca depinde de zona dar, ziceti asa in mare.

4 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Incepand de la 200 de euro la garsoniere, in orice zona. poti gasi pe www.anuntul.ro eu acolo am gasit garsoniera in care locuiesc acum! succes! funda?

| 21ndstillachild a răspuns:

Pai,cum au spus si ei,dar daca nu vrei sa cheltui foarte multi bani,(asta doar daca stai in gazda pe perioada liceului sau facultatii(, cauta sa stai la cineva, de exemplu la oameni mai in varsta, care nu ti cer asa mult, poate nici n o sa te treaca la intretinere etc

| Mirela77 a răspuns:

Daca te intereseaza pentru a inchiria eu plec din Romania prin octombrie definitiv si ma intereseaza sa inchiriez apartamentul cu doua carmere pe termen lung intrucat nu vreau sa il vand.Accept chirie sub piata pentru ca nu vreau sa o fac in mod expres pentru profit.

| Skillisallineed a răspuns:

In zona Dristor, chiria la garsoniere e intre 100 - 300 euro pe luna
http://www.imobiliare.ro/......ti/dristor