| anonim_4396 a întrebat:

Ce hotelele stiti pe langa Academia De Politie " Al. I. Cuza " Bucuresti?
Problema sta in felul urmator, trebuie sa sustin proba de admitere si nu am unde sta. Stiti vreun Hotel / Motel sau apartamente / Garsoniere in regim hotelier prin zona?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate hoteluri, ca hotele nu stim. Nu se da si gramatica la admitere la politie?

http://www.travelro.ro/hotel-pensiunea-casa-verde_bucuresti.html

| Pootiș a răspuns (pentru suntserios):

E si el din provincie, ce sa si faci?

| suntserios a răspuns (pentru Pootiș):

Si ce daca e din provincie? Oricum mai agramati ca in Bucuresti nu gasesti

| Crush247 a răspuns (pentru Pootiș):

Ce sa faci *winking

| Crush247 a răspuns (pentru suntserios):

Da, se da!
Dar acolo nu scrii cu autocorectorul tastaturii. happy