| gemeni6226 a întrebat:

Cam cit costa un geam termopan cu instalatie cu tot 125cm latime 115 cm inaltime? si jaluzele la ele? Multumesc.Nu ma trmiteti la linkuri ca acolo nu scrie nici un pret.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite un link informativ.
http://www.plusconfort.ro/preturi-termopane
Cel mai indicat ar fi sa te duci direct la firma si iti calculeaza in fata ta, asa vei sti ca sa ii zici si ce are de facut!
O zi buna :)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu aproximatie 300-400 de lei.

| gabriel87000 a răspuns:

Acum depinsi de calitatea care vrei s-o faci. daca nu te arunca bani afara din casa un geam la o calitate mai mijlocie te ajunge cam 5 6 milioane