| confuza a întrebat:

Cand am desigilat masina de spalat, era umeda inauntru chiar si cartea cu instructiuni era deterioarata si putin ruginita, e normal sa fie asa? cand am dat tel. la Domo. mi-au zis ca fiecarei masini i se verifica etansietatea si de aia am gasit umezeala in cuva, in rest vad ca functioneaza bine dar stau cu gandul ca nu e noua, poate a mai intalnit careva cazuri asemanatoare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, nu este normal! Probele nu se fac in magazin. Trebuia sa fie uscata. Probabil a fost folosita si returnata. In conditiile astea, nu puteti fi sigura ca nu are defectiuni. Ei stiu sa o impacheteze. Cereti inlocuirea fara sa negociati nimic cu ei. Altfel, mergeti fara jena (dar cu actele) la OPC.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nici nu trebuia sa o probezi sa vezi daca functioneaza bine, trebuia sa o returnezi de cand ai vazut asta, pentru ca acum cine stie ce scuza mai gasesc sa nu o schimbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Ati rezolvat problema?

| Apache2605 a răspuns:

Hmmm... foarte ciudat! Eu una nu am auzit ca o masina de spalat sa fie umeda inauntru si riginita. Mai ales ruginita! Mai sua-i o data si zi-le ca daca nu vin sa-ti i inlocuiasca produsul apelezi la opc. Si chiar asa sa faci! Opc chiar ia masuri dacs insisti.