| Majestic08 a întrebat:

Care este cel mai bun stil pentru a construi o casa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa tii cont si de sfaturile Feng Shui. Cea mai buna forma e patrata sau dreptunghiulara. E importanta si orientarea. Asta daca vrei sa intre bani si fericire in casa, nu necazuri.

| FlorinDGF a răspuns:

Uite aici cel mai bun model;) http://www.google.ro/......tp?/imgres

| maddog95 a răspuns:

Cea care ti se potriveste/place, in casa ta trebuie sa te simti bine nu sa te tot gandesti la ce crede altu de pe strada despre casa ta.

| 88Kronstadt a răspuns:

La noi in tara, este foarte eficient stilul "credit la banca"winking
Pui si tu niste intrebari, de interpretam fiecare ce vrem...

| constructii24 a răspuns:

Exista diferite stiluri arhitecturale, iar fiecare isi construieste casa in stilul dorit sau dupa recomandarea arhitectului!

| calator a răspuns:

Forma cea mai buna este de hexagon sau ....consulti un arhitect care sa nu ceara prea multi bani