| SanctiunE a întrebat:

Care floare vi se pare mai frumoasa? Crinul sau laleaua pestrita?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Toate sunt frumoase in felul lor. Crinul cu eleganta si parfumul sau iar laleaua cu culorile ei vesele happy

8 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Florile sunt frumoase atat crinul cat si lalaeaua pestrita dar mie cel mai mult imi plac gladiolele bordo catifelate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt frumoase amândouă, însă una miroase și frumos, crinul!
Pa, pa.

| aryana1991 a răspuns:

Crinul

Răspuns utilizator avertizat
| Siimiiiiii a răspuns:

Crinul love struck

| IloveGnR a răspuns:

Crinul day dreaming

| ρatyyy a răspuns:

Laleaua pestrita deoarece edte mai frumoasa si crinul este si el frum dar mie imi place mai mult laeleaua

| petrisorpetrisor a răspuns:

Depinde carei place calu unu ii place laeaua si crinu sunt amandoua frumoase din punctu meu de vedere.Mai mult crinu (pls dai funda?)