| KriSSu88 a întrebat:

Care se pricepe la design interior? Am nevoie deniste sugestii.Multumesc,

5 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Pai depinde ce fel de sugestii, ce camera ai vrea sa decorezi...Nu stiu, da-ne mai multe detalii!

| antonius74 a răspuns:

Sugestii pentru ce fel de design interior? vrei sa-ti redecorezi bucataria, sa schimbi culoarea dormitorului sau sa modifici gresia in baie? cu "detaliile" oferite de tine....nu te prea putem ajuta thinking

| ioana_9061 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea pentru un dormitor o culoare linistita, deschisa, calda.Nu prea multe accesori, o draperie potrivita culori din camera, un dulap cu usi glisante doua noptiere mici langa un dormitor.si cam atat.

| KriSSu88 explică:

Vreau sa redecorez dormitorul happyculori, accesorii.