| Demeister a întrebat:

Care sunt cele mai rezistente uşi anti-efracție pentru exterior/interior?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei sa fii precaut, atunci ia frumos si fa-ti asigurare pe bunuri. Si pentru bijuteriile bunicii, ia frumos si inchiriaza o caseta de valori la banca. Daca au fost multe spargeri, alea au fost la pont, nimeni nu sparge case la nimereala.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Firma de paza... sau vreo douaj de caini. Daca cineva care stie meserie e pornit sa iti sparga usa, ti-o sparge oricum.

| Demeister explică (pentru KodrutZ):

Păi,câinii pot fi speriați cu ultrasunete sau pot fi otrăviți de către spărgători.
Apropo, care sunt cele mai bune firme de pază cu care pot face contract?

| KodrutZ a răspuns (pentru Demeister):

Cred ca cel mai simplu iti asiguri bunurile. Ai averi de sute de milioane de euro? Ce e cu paranoia asta?

| Demeister explică (pentru KodrutZ):

La mine în Timişoara au fost multe spargeri în ultima vreme, nu sunt paranoic. Vreau doar să fiu precaut!
*Nu sunt milionar!

| KodrutZ a răspuns (pentru Demeister):

Daca vrei sa fii precaut, atunci ia frumos si fa-ti asigurare pe bunuri. Si pentru bijuteriile bunicii, ia frumos si inchiriaza o caseta de valori la banca. Daca au fost multe spargeri, alea au fost la pont, nimeni nu sparge case la nimereala.

| alexandramaria78 a răspuns:

Usile cu un sistem de siguranta bun. Eu mi-am cumparat o usa de pe www.uniluxconstruct.ro si poti gasi mai multe detalii pe site.

| Cristian869 a răspuns:

De ce ai nevoie si pentru interior? Te bate nevasta?