| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Cat costa ridicarea de la 0 a unei case cu etaj si mansarda cu amprenta maxima de 100 m^2 plus un garaj?

1 răspuns:
| sandusandu12 a răspuns:

Depinde de muncitori cum ii gasesti ai grija ca muncitori necalificati sunt ieftin dar daca ii platesti la zi o sa traga de timp, cat despre costuri am vazut o casa ridicata anul asta p+m 100m*2 finisata afara si cu gard si poarta care arata super la 19500e deci o sa te coste undeva pe la 80000 lei