| random1620 a întrebat:

Cat costa sa scimbi o clanta? (incuietoare cu tot cu maner?)

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Doar broasca (partea care e in interiorul usii) începe de la vreo 40 de lei și poate ajunge, daca e cu briz-brizuri la cateva sute, (la fel cu minerele), daca mai pui și manopera între 50 si 100 minim, cred că realizezi că e greu sa estimezi un cost.
Una simpla ar ajunge cu puțin noroc la 150 de lei.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce este aia "scimbi o cleanta"?

Corect este "schimbi clanța"!

PS Corecteaza textul inainte sa-l postezi, ca-i mai marea rusinea sa nu stii a spune corect ce doresti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

50 lei manopera, plus transportul, plus prețul clanței.

| relian a răspuns:

Depinde,preturile is multe, fctuie de ce clanta, incuietoare este.
Mergi la magazin si acolo vezi preturile, vezi ce modele sunt, calitate etc.
De schimbat o schimbi tu, sa scoti si sa pui cateva surubele e floare la ureche.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut235 a răspuns:

Maxim 150 lei