Întrebare recomandată | Zuse a întrebat:

Cati boltari intra intr-un m3 si cat costa?

8 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Pai depinde de diamertul boltarului, si pretul este in functie de calitate, nu?happy

| darrio2007 a răspuns (pentru BSwwatch):

Boltarii au forma paralepipedica.Nu sunt rotunzi.Asa ca nu se poate vorbi de diametru.Mai informeaza-te.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ambele raspunsuri depind de dimensiunile boltarului, materialulul din care este facut si de firma care ii produce.
Uita-te pe site-ul oficial al firmei de la care vrei sa cumperi si o sa afli.

| BSwwatch a răspuns (pentru darrio2007):

Ups! Scuze pentru informatia gresita!

| horia2012 a răspuns:

Functie de caracteristici boltarii se vand la bucata, la cutie sau la kilogram.

regis
| regis a răspuns:

Intr-un metru cub intra exact un metru cub de boltari si costa cam 210-230 lei.

| darrio2007 a răspuns (pentru BSwwatch):

Nici o problema.

| viotedy a răspuns:

Depinde de marime.costa cam 1, 7 lei bucata.nu se vand la metru ca BCA.