| lorenicamutu111222 a întrebat:

Ce animalut de companie aveti? Sau ce animalut va murit?
Eu am 4 caini dintre care 1 mi-a murit avea 6 luni. Am 4 pisicute, Si nu stiu cati iepuri. Funda. rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Deeeni a răspuns:

Am 2 caini.Pe care mama nu ma lasa sa-i tin in casa laughing. Desi i-am bagat fara sa stie rolling on the floor.

10 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Am avut un peruș care mi-a murit acum vreo 7 ani crying((((((

| Okami23 a răspuns:

Am avut ratuste, pisici si un perus dar acum nu mai niciunul sad

| Katoky a răspuns:

Am avut mniste amnimale care au urit adica iepurasul mu a cazut si s lovit la picior iar papagalul meu la dat bumni dimn greseala cu o solutie, pisicutzele sa arumncat de pe balcon...sad

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pai am un catel care face in mai 2 ani Terier si o pisica de 4 ani Persana happy Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Maddalinapunct a răspuns:

Am un catel de 6 luni si un iepure happy. Am mai avut 2 caini care au murit.

| Twilightthevampires a răspuns:

Nu am animal de companie deocamdata dar daca ar fi sa vreau unul as dori un tigru sau o pumalaughing cred...laughing)rolling on the floor)

| Daniel1619 a răspuns:

Eu am papagali si sunt usor de ingrijit parerea mea mai usor decat un caine sau o pisicawinking

| ByencutzaBya01 a răspuns:

Buna! Eu am 2 bichoni, un baiat si o fata. Baiatul este bichon bolognes si are 9 luni, iar fata e bichon maltese si are 3 ani.De curand fata a nascut si mai am inca 5 bichoni in miniatura.Cine vrea sa cumpere sa intre pe id bianca_rbd1999@yahoo.com. PS:catei cei mari sunt albi si la fel si puii.