| Benyamin173 a întrebat:

Ce culoare este recomandată intr o camera de gaming?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă joci shootere și vrei să câștigi atunci vrei neapărat ROȘU

psihic - denotă tendinte criminale; roşu intens - energie vitală remarcabilă; rosu foarte intens - persoana extrem de activă, brutală, violentă

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

In functie de masina de spalat de gaming si fereastra de gaming.

| Ineys a răspuns:

Negru, pentru ca vrei o camera cat mai intunecata.

| ziftode a răspuns:

Roz marin cu picatele in roz bon-bon si dugi de inchisoare
DEPINDE SERIOS DE JOC SI DE POVESTE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca vrei sa fi virgin si antisocial pana la 40 de ani, si sa traiesti cu parintii toata viata, un perete roz, unu verde, si unul albastru.
Sau poti sa ii faci pe toti roz, ca daca oricum nu ai de gand sa mai iesi din camera, sa umblii dupa fete, macar vin alti baieti la tine, "gameri", si va "game-uiti" impreuna laughing "pa roz style"

| asuari a răspuns:

Albul se potrivește cu orice.

| Makeithappen a răspuns:

Eu aș prefera culori stridente: roșu cu ferestre albe, verde sap sau bleu marin...

| PrințesaRO a răspuns:

De obicei o cameră de gaming are culori închise precum albastru/verde...
Cea mai potrivită este albastru.
Sper că te-am ajutat. Fundă?big grin

| Bodo_Robert_1968 a răspuns:

Negru cu sistemul dat spre maxim!