| Libelle a întrebat:

Voi in ce culoare v-ati face camera? V-ar placea sa fie rosie?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Portocaliu si rosu, sau albastru si alb.

13 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Amea este albastra. mi-ar fi placut violet, dar era prea emo. Avem si o camera rosie, dar culoarea este foarte obositoare

| Tourniquet a răspuns:

A mea este pe crem. Asi dori s-o am pe roz pal, mov pal, galben pal sau verde pal... happy

| Nicoleta a răspuns:

A mea e roz.Am vazut camere rosii si mi-au placut, dar erau cam obositoare.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu mi-ar place sa fie rosie, pentru ca culoarea unei camere ne ajuta sa creiem o anumita stare si un anumit nivel de energie. As opta pentru un verde deschis sau albastru, pentru o senzatie odihnitoare.

| anDa a răspuns:

Rosu este o culoare calda, atrage atentia. Mi-ar placea.Camera mea este albasta cu galben.

| Ingrid16V a răspuns:

Eu as vrea sa fie RooooZ:X:X:XNu mi-ar placea rosiephbbbbt
big grin

| 4b a răspuns:

Pfff...rosu nu e prea strident?thinking a mea e roztongue

| FanMJJ a răspuns:

Eu as fi facut-o in rosu-albastru pentru ca sunt stelist rolling on the floor

| Andreea_5313 a răspuns:

O prietena are camera rosu aprins. E mult prea strident, iti recomand macar un perete alb.
Si eu anul viitor ma voi muta la casa si sunt foarte nehotarata, m-am gandit si la rosu...sau poate mov si roz.
Succes!

| HaiTaci a răspuns:

Nu stiu d-astea.Camera mea e albastra.Rosu...te ia de cap.

| AngiiiBlake a răspuns:

In prezent (,) camera mea e un fel de roz, dar nu dintr-ala tipator.Totusi, as vrea sa fie albastralove struck

| Alina1209 a răspuns:

Poate... dar doar 3 sau 2 pereti sau chiar toata camera (+tavanul) dar mobila alba sau galbena sau o culoare deschisa. Eu spre exemplu mi-as face`o un albastru deschis (adica bleu). Dar si rosu este o culoare draguta dar inchide camera si se vede mica si stramta daca mobila nu este de o culoare deschisa. Sau poti sa o faci alba (dar acum depinde si de marimea camerei) si mobila inclusiv alba. De ce? Pai deschide camera si daca este mai mica o face sa para spatioasa. Si rosu o poti face daca [virgula] camera ta este maricica, dar daca nu MOBILA ALBA...cred ca te-am innebunit laughing

| pRiNcEsSa a răspuns:

Verde deschis e foarte frumos, roz a iesit din moda deja...