| jokerodany a întrebat:

Ce culoare mi-ati recomanda sa zugravesc dormitoriu meu?

Răspuns Câştigător
| Elena0210 a răspuns:

O culoare in care te simti u bine. Depinde de temperamentul tau

9 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Pentru dormitor cea mai indicata este culoarea cerului senin pentru ca este foarte odihnitoare.

| psiholoaga a răspuns:

In nuante de verde-chakra inimii si a iubirii si cateva pete de rosu-chakra sexualitatii. Depinde si cati ani aihappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Galben pai sau azur.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite eu iti pot recomanda culori calde, sa-ti dea o stare de liniste.

| mariavinereanu a răspuns:

O culoare deschisa, care sa emane liniste.Bej,crem,lamai,vernil,alun...Nu culori tari dar nici albe...Lasa doar tavanul alb, caci ti se pare camera mai inalta.

| cely a răspuns:

Galben ca soarele sau vernil

Janina
| Janina a răspuns:

Vara aceasta mi-am zugravit dormitorul ...galben cu colturi verzi, da f bine.

| otypa a răspuns:

Albastru deschis si pe tavan forme de stele

| angel_8472 a răspuns:

Poti alege un crem cu portocaliu, portocaliu deschis, un verde ft deschis big grin...