| Alinush_Cezar_1995 a întrebat:

Ce fel de centrale termice imi trebuie pentru casa cam 70 de metri patrati? Vreau sa stiu detalii despre ele care sunt mai bune, cele electrice gaze sau alt tip? Sper sa aflu si un pret cat de cat accesibil.

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

APROXIMATIV 24 kW. Nu lua Ariston. Vaillant, Proterm, Immergaz. Saunier Duval, Hermman(acum se numesc Radiant) si lista continua... Cele mai rentabile sunt pe lemne.

| KirigayaKirito a răspuns:

Http://www.compari.ro/......p49275112/
pe gaz sunt cele mai rentabile!
http://www.centrale.ro/......rf-p9.html
asta e cea mai buna, putin mai scumpa dar isi merita banii! :)

| Spektra01 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| antoniacpetrut a răspuns:

Depinde de posibilitatile financiare ale tale.
Centralele cu lemne iese cel mai ieftin, dar daca ai posibilitatea sa ai o teava de gaz prin curte, recomand una pe gaz.
Modelul pe electric e atunci cand lemnele si gazu lipsesc din preajma ta :))
Vezi oferte bune pe www.arenainstalatiilor.ro sau pe shopmania.ro