| andreea_7821 a întrebat:

Ce floare credeti ca va reprezinta?
De ce?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Uiiiii, o dam in filozofielove strucklove struck, cred ca in fiecare zi ma aseman cu cate o floare, pai nu e normal? daca as zice trandafir, as minti ca nu sunt mereu dragastoasa, mai si intep uneori, alteori cred ca sunt un cactus ca sunt intepatoare, acida, deci in functie de starea mea zilnica, sunt toata numai florilove strucklove strucklove struck

| Alyra a răspuns:

Irisul love struck...
Sunt o persoană misterioasă.batting eyelashes

| Kristtine a răspuns:

Ghiocelul pentru că este simbolul purităţii, al gingăşiei şi al sentimentelor pure.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Buna! Pai eu cred ca ma reprezinta ghiocelul.
De ce? Pentru ca este gingas anunta inceputul a ceva important, si mai ales ca este finut si fragil.Si eu seman destul de bine cu ghioceii.(Nu vreau sa fiu egoista.)

| piticoth a răspuns:

Mha reprezintha lacramioara : Lacramioara sensibila si deosebita. Genul de femeie care trezeste intr-un barbat instinctul de protejare. Timida dar totusi atat de draguta! Putin mai multa incredere in mine insa nu ar strica!

| foca_3903 a răspuns:

Ma reprezinta ciubotica cucului.de ce? ca is palid ca si eahappy

| crazystorm a răspuns:

Trandafirul pentru ca este o floare romantica