| nameles a întrebat:

Ce parere aveti de pretul si zona unde este situata casa aceasta?

http://www.ubidr.com/......etails.php

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca este doar 1500 dolari e mai mult decat cadou. Are utilitati si zona este chiar de vis. Depinde acum la ce distanta stai de locatie ca sa o poti considera casa de vacanta...

4 răspunsuri:
| tee a răspuns:

E deja 7000...

| mugurel021978 a răspuns:

1500$ din cate am inteles, nu e o avere si daca stai in zona si ai masina merita. Pentru cineva din Bucuresti si fara masina, e f departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar acoperisul te costa atat. e o teapa parerea mea! sau se asteapata sa ajunga la un pret licitat mult mai mare.

| DontAsK a răspuns:

Pare o oaza de liniste, cred ca e perfecta pentru un week-end mirific, in care poti citi o carte, in fata muntelui, ascultand vocea padurii.