| wannabe a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care inca isi mai pun in casa covoare pe pereti?

32 răspunsuri:
| andrelina a răspuns:

Sincer, covoare pe pereti aveam pe vremea lu`nea Nicu.Insa,sunt persoane care vad din asta, o traditie.Fiecare isi amenajeaza casa asa cum ii place, insa trebuie sa ai si ceva mai multi banuti, sa fii in pas cu brand-ul.In concluzie, daca te simti bine cu ceea ce e al tau, e OK!

| tria a răspuns:

Sa fim realisti cand muncesti o viata sa cosi carpete sau sa le tesi la razboi ca doar asa se numasc nu covore si la vrista de 60 '70 de ani te apuci sa le arunci ca vezi doamne la oras e alta moda, putin le pasa lor ce gindim noi,, oraseni''. Daca vreti sa stiti ei nici de criza financiara nu au auzit.