| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii care mănâncă în supermarketuri și plătesc ambalajul la casă?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cam taraneasca treaba. Inteleg cand e vorba de o ciocolatica de care i-a fost pofta copilului, sau daca iau cateva guri dintr-o sticla de apa.
Oricum, atat timp cat platesc produsul, nu e chiar o problema.
Mai idioti sunt aia care testeaza parfumurile/deodorantele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa îl mai plătești

| Mogiojojo a răspuns:

O parere foarte buna... si eu fac asta.

| Zorn a răspuns:

Ar putea lua o masuta pliabila sa o puna in mijlocul supermarketului si sa manance acolo ce le pofteste inima, dupa sa plateasca ambalajele la casa, ca sa nu mai piarda timp acasa. Dar acum serios, ar fi de bun simt sa se abtina pana la iesirea din supermarket, doar nu a dat foametea in ei acum. Bineinteles, sunt si exceptii. Daca esti in supermarket si te doare stomacul ingrozitor de foame, asta este, decat sa dai in ulcer, mai bine mananci un baton de ceva si il platesti la casa. Oricum, mai bine ca sunt unii care platesc totusi ambalajul la casa, am vazut in supermarket pungi de chipsuri incepute si abandonate acolo, ca noh, trebuie sa deguste oamenii inainte sa se hotarasca daca le place sau nu. laughing

| InvatamProgramare a răspuns:

Eu vara o comit asa cu apa big grin

| Welterweight a răspuns:

Nemâncați