| boby5665 a întrebat:

Ce piscina este mai rezistenta, ma refer ca si exterior Intex sau Bestway? piscina este cu inel gonflabil!

5 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Dupa parerea mea, cele de la INTEX, dar de multe ori exeptia confirma regula, asa ca poate fi si BESTWAY dar de o calitate mai ridicata(si pret pe masura). Respecte

| EMike a răspuns:

Bestway e mai curata. Parerea mea. La Index am fost de 2 ori si nu mi-a placut.Nu e asa igiena.

| boby5665 explică (pentru EMike):

Piscina este cu inel gonflabil, la care le este mai rezistenta?

| EMike a răspuns (pentru boby5665):

Asta nu pot sti. Nu m-am dat in ele.

| Alezina a răspuns:

Din cate stiu Intex