| kanibala a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca unghiile mai repede?:ddau funditabig grinhee hee
mi-am rupt o unghie...laughing

11 răspunsuri:
| tee a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la ea...si nici nu iti dai seama cand a crescut.

| Suzy a răspuns:

Incearca un lac de unghii dat in 2 straturi ...si poti sa dai si ceva de intarit ....asta functioneaza mereu

| asko a răspuns:

Nimic
doar daca incerci ceva kryptonite, plutoniu, nano-inginerie

| hândel a răspuns:

Eu ma plang ca-mi cresc prea repede, iar tu viceversa.hee hee In fiecare saptamana trebuie' sa le tai p'ale mele, asa repede cresc. M-am saturat! sad

| r8driver a răspuns:

A-mi pare rau de unghea ta... dar tie nu ar trebui sa-ti para, k o s-ti creasca alta.
K sa-ti creasca mai repede, antreaba la farmacie, poate au vreo solutie ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Urmează un tratament de minim 2 luni cu ulei de ricin, seara, zilnic.
Fără ojă sau lac de unghii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu cred ca mor. ce trebuie sa fac sa imi creasca mai repede unghiile si sa fie mai tari? ca mi se rup imediat si in plus le am de o luna la fel. decii astept raspuns cryingcryingcryingcryingcrying

| putzulica a răspuns:

Sa astepti?thinking

| adika a răspuns:

Stai cu mainile in zeama de lamaie o jumatate de ora zi de zi plus ca mai ai aici niste sfaturi:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| denisa_2911 a răspuns:

Uleiul de ricin e fffff bun... le tii in fiecare zi 30 min... sper ca te-am ajutat... pup

| kamikaze a răspuns:

Nu prea ai cum dar ai putea sa-ti pui una falsa sa vezi ce iese