| anonim1808 a întrebat:

Ce pot sa fac cu oaia tandem care am primit. o dupa ce an introdus codul bonus la farmerama. pentru ca in sura nu imi aparesad

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

O gasesti la floarea aia in partea stanga.o pui undeva in parc iti da 1 PE.

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

O pui in ca item unde vrei tu, ca iti da 2 gologani la jumatate de ora. funda?

| PurpleAngel13 a răspuns:

Oaia iti apare la acea floare galbena unde iti apar cadourile primite de la prieteni si trebuie sa o pui pe un loc liber si iti da un banut