| eu_4129 a întrebat:

Care e codul bonus la farmerama?

Răspuns Câştigător
| Alexa_8541 a răspuns:

Sunt mei multe
pleaseforgiveme - care activeaza la combina toate cele 3 functi timp de 8 ore
Tree12 - cod de 5 ore de recoltator
sa stii ca si eu le-am gasit si nu le-am incercat astept la situati de urgenta asa ca nu sunt sigura daca merge
astept funda
si sunt noua asa ca cine poate sa imi explice cu funda
plz si sper sa va ajute

18 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Sorryfarmerama - Iti da cate 10 ore recoltatorul, grajdarul si semanatorul. Chiar merge.

| zacrazy a răspuns:

Intri la NEWS si vezi in dreapta in fereastra ce se deschide un cod de bare. Dai click pe el si scrii codul acolo cu litere mici si fara spatii.

| sergiuk11 a răspuns:

Sall scrie FarmerStars 100% merge iti da 12 stelute bafta la totii

| Confucius a răspuns:

Alexa codurile nu merg dar va zic eu:mashable -o fantana farmerama, schule -o oaie tandem. si cam atat stiu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmdroid iti da 3 ore grajdarul...chiar merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma intrebi pe mine ce sunt eu ghicitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmdroid seed4free seedomatic incearcale succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule farmdroid

| DienutzaXMafin a răspuns:

Daca vrei mamutele trimite un SMS gratuit cu textul Big 5473170 la nr de tel 1395 ( mare grija la spatiul dintre Big si cod) iti vor da un SMS inapoi cum ca iti multumesc pentru comanda, dar nu te speria peste cateva secunde iti vor trimite un SMS inapoi cu un cod bonus care iti da 200 MD 200 stelute 20.000 GG... Bafta!hee heehee heehee hee

| nicu94 a răspuns (pentru DienutzaXMafin):

Vrajeala trebuie sa ai bani in cont(pe telefon)

| LusyLuss a răspuns:

Sorryfarmerama

| bogdanboss2012 a răspuns:

Stiu si eu 2 coduri:
-award
-pretzel

| andrei_4507 a răspuns:

Buna! si eu joc farmerama, am lvl 23 cu numele andrei810... poti da mai multe detalii despre cod? eu nu stiu despre vreun cod bonus la jocul asta

| andrei_4507 a răspuns:

Pai... unde scriu acest cod bonus?

| gabyy97pescar a răspuns:

In fiecare zi apare altul asa ca acestea sunt expirate da sunt altele care le gasesti ori pe facebook ori pe twitter

| eu_4129 explică:

Ms

| cosmin_1019 a răspuns:

Codul mashable nu merge la coduri de bonus sau ce ca nu merge