| fugi5555 a întrebat:

Ce produs de omorât gândacii există pe piață? Mama a adus unul de la spital pentru că i-a dat cineva și n-am mai avut gândaci de bucătărie un an. Vreau unul la fel de bun ca acesta funDa

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Există la magazine de pesticide și erbicide soluții concentrate foarte puternice. Nu le știu denumirea. 50-100 grame se dizolvă în 1 litru de apă, și se pulverizează folosind un recipient care se folosește la curățarea geamurilor.

| GouDidodino a răspuns:

Probabil acid boric, se găsește si in farmacii